Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Вийшов пільний трек "Бумбокс" та The Gitas
Название (сокращённое отображение): 
Андрiй Хливнюк ("Бумбокс") і Саша Чемеров (The Gitas) записали спільну композицію "Тримай мене", що увійде до повноформатного албому "Бумбокс", який зараз готують, та до міні-альбому The Gitas

 Андрiй Хливнюк ("Бумбокс") і Саша Чемеров (The Gitas) записали спільний трек "Тримай мене".

Він увійде до повноформатного албому "Бумбокс", який зараз записують, та до міні-альбому The Gitas, що писався упродовж двох років в Лос-Анджелесі. Реліз під назвою Purge вийде для України спеціальним виданням.

Андрiй Хливнюк і Саша Чемеров давно тримали в голові ідею записати спільну композицію і ось, нарешті, її вдалося втілити у життя, йдеться в їх інтерв'ю FDR.

З невеликим тимчасовим розривом презентують три версії треку: оригінальну, прем'єра 21 червня; акустичну i версію Чемерова.

Андрій Хливнюк: Вийшла просто офігенна пісня, котру я залюбки слухаю сам, і яка мені не набридла, незважаючи на те, що ми її вже тисячі разів послухали, поки зводили. Це було круто!

Саша Чемеров: Пісня дуже глибока і головне, що в ній є – це повітря, яке залишається для слухача. Кожен зможе сам натягнути на себе свій сенс, не зважаючи на те, що ми з Андрієм теж кожен вкладали туди свої смисли. Там є і між рядками, і в рядках, і в настрої музики, і в подачі, у тому, як ми це робимо, як співаємо, як ми це відчуваємо.

 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9