Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Вийшов короткий фільм про радянський модернізм в архітектурі
Название (сокращённое отображение): 
Видавництво «Основи» презентує книжку Soviet Modernism. Brutalism. Post-modernism. Buildings and Projects in Ukraine 1960–1990. Короткий фільм до проекту зняли MinimalMovie.com

 У жовтні 2018 року видавництво «Основи» презентує книжку  Soviet Modernism. Brutalism. Post-modernism. Buildings and Projects in Ukraine 1960–1990. Її автори Олексій Биков і Євгенія Губкіна дослідили унікальність об’єктів модернізму: від предметів інтер’єру до генеральних планів міст.

Короткий фільм до проекту зняли MinimalMovie.com. Зйомки тривали у лютому-березні 2018 року. У фільмі йдеться не лише про архітектуру, а про модернізм як глобальну ідею молодості і змін.
«Модернізм – не про стиль, не про форму, навіть не про епоху. Модернізм – це спосіб мислення», – говорить дослідниця Євгенія Губкіна.
Оператор Михайло Волков вирішив використовувати анаморфний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню 75 мм.
Режисер фільму Роман Блажан розповідає: «Хоч це і ускладнило зйомку, ми змогли досягти ефекту інтимної близькості між глядачем і об’єктами. Робота над фільмом змінила наше сприйняття модернізму і архітектури як мови міста».
Завдяки музичному супроводу об’єкти заговорили повним голосом. Музику до відео написав Олександр Черепанов із Horizon Music Studio.
 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9