Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Відомі результати інтернет-голосування з обрання членів Наглядової ради Українського культурного фонду
Название (сокращённое отображение): 
Євген Нищук повідомив про результати проведеного рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду та здійснену в цьому напрямку роботу відомства

7 листопада під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Укрінформ», Міністр культури України Євген Нищук  повідомив про  результати проведеного рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду та здійснену  в цьому напрямку роботу відомства.

За результатами рейтингового інтернет-голосування  до відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду були обрані - Владислав  Корнієнко (16 голосів) і  Сергій Сьомкін (12 голосів) від громадських інституцій  та Олексій Кужельний (17 голосів) і Алла Іванівна Гордієнко (11 голосів)  від представників закладів культури.

Як повідомив Євген Нищук,  на Мінкультури було покладено завдання організувати та провести рейтингове інтернет-голосування з обрання кандидатур до Наглядової ради Українського культурного фонду. З цією метою Міністерством культури України та Громадською організацією «Електронна демократія» було підписано Меморандум про співпрацю, оскільки ця громадська організація має значний досвід у співпраці з центральними органами виконавчої влади, зокрема, в частині надання програмного забезпечення для електронних голосувань та проведення спостереження за прозорістю голосування.

Він також нагадав, що до Наглядової ради Фонду  також увійдуть 2 особи визначені Міністерством культури України, а також 2 особи - визначені Президентом України. З 11 липня по 22 вересня 2017 року Міністерство культури України провело прийом документів кандидатів до складу Наглядової ради Фонду. Від закладів культури було подано 31 кандидатуру,  громадських об'єднань – 14. Реєстрацію осіб уповноважених на голосування Міністерство проводило з 11 по 30 вересня 2017 року і за результатами роботи було зареєстровано 102 особи, з них 57 – від закладів культури та 45 від громадських об’єднань. Мінкультури проводило процедуру рейтингового інтернет-голосування протягом двох тижнів, з 13 по 27 жовтня 2017 року. За результатами проведеного  голосування 97%  уповноважених осіб використали своє право віддати голос за обрану кандидатуру.

Голова ГО «Електронна демократія» Володимир Фльонц представив результати проведеної роботи  та відзначив високий рівень прозорості проведення голосування.

Він також наголосив, що згідно статистики показники застарілих видів голосування надзвичайно низькі, натомість, за допомогою інтернет-голосування було отримано вражаючі результати - понад 97% користувачів, які охопили 22 регіони України. За словами Володимира Фльонца, голосування базувалося на трьох принципах – ідентифікації учасника за допомогою електронного підпису, використанні у голосуванні квитанцій та інноваційних засобів захисту бази даних .

Віктор Нестуля, незалежний експерт,  директор програм інноваційних проектів Transparency International Україна, відзначив, що система, використана при проведенні рейтингового інтернет - голосування, повністю гарантує прозорість процесу і відсутність втручань та маніпуляцій зовні.

 

 

Дата і час

21 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9