Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Відкриття виставки Юрія Нагулка «Українська весна»
Название (сокращённое отображение): 
Музей української діаспори запрошує 24 травня на відкриття персональної виставки Юрія Нагулка «Українська весна». В експозиції будуть представлені живописні роботи художника останніх років, які відображають його творчі й духовні пошуки

24 травня в Музеї української діаспори відбудеться відкриття персональної виставки відомого українського митця, заслуженого художника України  Юрія Нагулка «Українська весна».

У  виставковому просторі музею будуть представлені живописні роботи художника останніх років, які відображають  його творчі й духовні пошуки та об’єднані ідеєю і настроєм особливого духовного піднесення та оновлення - водночас природно-фізичного та метафорично-позачасового.

Творчість  Юрія Нагулка добре відома поціновувачам сучасного українського  образотворчого мистецтва. Його мистецтво викликає постійний інтерес та має велику кількість шанувальників, адже художник звертається до образів та сюжетів, які близькі сучасникам. Густо заселений персонажами, насичений подіями (як історичними, так і метафорично-позачасовими), художній світ Юрія Нагулка є результатом невпинного творення-медитації. Роботи митця – це захоплююча подорож-розповідь про буремне минуле і драматичне сьогодення нашої прадавньої української землі, у особливому часопросторі якої живуть і взаємодіють історичні постаті, вигадані істоти та реальні люди, впізнавані та незнайомі.

Твори Юрія Нагулка належать до яскравих зразків сучасного українського національного мистецтва, у його картинах  відчувається вплив і традиційної української ікони, і народної картини, а особливо мистецтва українського бароко  з  його декоративністю та духовним змістом.

Персональна виставка Юрія Нагулка “Українська весна” триватиме з 24 травня по 29 липня 2018 року в Музеї української діаспори за адресою: Київ, вул. Московська, 40 б

Біографічна довідка:

Юрій Олександрович Нагулко (нар.10 жовтня 1954, Здолбунів Рівненської області) – Заслужений художник України.  Учасник численних персональних та групових виставкових проектів, серед яких: «Creation» в Українському культурному центрі (Париж, Франція, 2010), “Творіння” у Раді Європи (Страсбург, Франція, 2011), «Ковчег». Пам’яті Блаженнійшого митрополита Київського та всієї України Володимира у Національному заповіднику «Софія Київська», (Київ, 2014) та багатьох інших.«Київ - Афон - Київ» у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (Київ, 2015), «Скрижалі Гідності» (виставковий  проект "Код нації"), у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику (Київ, 2015), “Код нації” у Музеї історії міста Києва (Київ, 2016).

Картини Юрія Нагулка зберігаються в музеях та приватних колекціях України та за кордоном.

 

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9