Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Відкриття виставки "Сценографія Михайла Френкеля"
Название (сокращённое отображение): 
У Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України 17 листопада відбудеться відкриття виставки "Сценографія Михайла Френкеля" - про життя та творчість всесвітньо відомого театрального художника

У п'ятницю, 17 листопада о 16:00, в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відбудеться відкриття виставки "Сценографія Михайла Френкеля" - про життя та творчість всесвітньо відомого театрального художника Михайла Френкеля (1937 - 2016).

Він створив сценографію понад 200 вистав в різних містах і країнах світу: Німеччині, Латвії, Швеції, Росії, США, працював головним художником Київського театру юного глядача, Київського театру ім.Л.Українки, викладав в Київському інституті ім. І.Карпенка-Карого, в університатах Лос-Анджелеса та Нілуокі (США).

На виставці можна буде побачити: макети, ескізи декорацій та костюмів до оформлних ним вистав, серед яких:"Вишневий сад" А.Чехова, "Лис Микита" І.Франка, "Лісова пісня" Л.Українки, а також численні фото різного періоду життя Френкеля, афіші та програми.

Також можна буде придбати книги, які написав М.Френкель: "Современная сценография", "Класика сценического пространства", роман "Муха, которая жила до поздней осени", а також збірку "Комедии и рассказки".

 

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9