Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Відкриття виставки Місто "Без призначення"
Название (сокращённое отображение): 
21 квітня в дніпровській галереї Артсвіт відбудеться відкриття виставка Місто "Без призначення". У проекті художники розмірковують над темою трансформації образу пострадянського індустріального міста

 Галерея Артсвіт запрошує на відкриття виставки Місто "Без призначення", котре відбудеться 21 квітня о 18:00. Кураторка Наталія Чічасова в своєму проекті розмірковує над темою трансформації образу пострадянського індустріального міста.

У роботах, представлених на виставці, молоді українські художники та художниці звертаються до естетики радянського міста з його «панельками», парканами та монументами і показують їх занедбаний вигляд у сучасному міському просторі. Цей руйнаційний процес відображає стан нашого суспільства та міста, що частково починає змінюватися. В цьому контексті, роботи молодих художників та художниць вступають в діалог із творами митців та мисткинь радянського покоління, що змальовували силу радянської ідеї та її індустріальної потужності, показуючи різницю між утопією та реальністю.

В проекті будуть представлені роботи молодих українських художників та художниць Ольги Сабко, Михайла Завального, Анни Ходькової, Крістіни Ярош, Анастасії Омелич, Тараса Коблюка, Ніни Савенко, Аліси Гоц, групи СТО: Альони Мамай, Анастасії Путиловської, Богдана Мороза, Анни Самар, Віри Ганжі, Максима Пастушенка та графічні роботи з колекції галереї Артсвіт, серед яких Віктор Герценок, Володимир Куткін, Петро Магро, Микола Попов, Петро Ситнік, Володимир Хворост, Георгій Якутович.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9