Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Відкриття виставки до 100-річчя Тетяни Яблонської
Название (сокращённое отображение): 
Національний художній музей України до 100 річчя від дня народження видатної української художниці Тетяни Яблонської відкриває 24 лютого ретроспективну ювілейну виставку «І спогади і мрії»

24 лютого 2017 року Національний художній музей України до 100 річчя від дня народження видатної української художниці Тетяни Яблонської відкриває ретроспективну ювілейну виставку «І спогади і мрії».

На виставці буде представлено близько 100 творів живопису й графіки, матеріали з родинного архіву, які охоплюють основні періоди творчості художниці.

Проект «І спогади і мрії» - це спроба відобразити напружений діалог Тетяни Яблонської з класиками минулого й сучасності, сприйняття та переживання історії й сучасності в пейзажних та споглядальних сюжетних творах. ЇЇ роботи не втрачають своєї важливості завдяки послідовній розробці так званих «вічних тем» та розвитку найкращих традицій класичного українського живопису.

 Творчість Тетяни Яблонської визначає основні тенденції українського мистецтва другої половини ХХ століття. Її твори – «Хліб» (1949), «Лебеді» (1966), «Юність» (1969), «Життя продовжується» (1971), «Льон» (1977) – увійшли до скарбниці національної культури.

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9