Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Відкриття виставки «В оселі муз»
Название (сокращённое отображение): 
У першому ярусі Великої лаврської дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника 18 травня, з нагоди Міжнародного дня музеїв, відбудеться урочисте відкриття виставки «В оселі муз»

18 травня 2018 року о 14.00 у першому ярусі Великої лаврської дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбудеться урочисте відкриття виставки «В оселі муз».

У перекладі з давньогрецької слово «музей» буквально означає «дім муз». Музи – покровительки мистецтв і наук, доньки богині пам’яті Мнемосіни. Вони дали назву особливому місцю, де оберігають минуле, дають уроки на майбутнє, а головне – дарують натхнення.

Києво-Печерський заповідник – простір творчості і джерело натхнення Вікторії Зайцевої та Оксани Чобітько – запрошує на відкриття виставки з нагоди Міжнародного дня музеїв.

Виставка працюватиме з 18 по 30 травня 2018 року, щодня з 10.00 до 18.00; за адресою: Київ, вул. Лаврська, 9. Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, перший ярус Великої лаврської дзвіниці.

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9