Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Відкритий міжнародний фестиваль танцю «Кубок Святогір'я»
Название (сокращённое отображение): 
Відкритий міжнародний фестиваль танцю «Кубок Святогір'я»

Kubok-Svjatogirrja«Кубок Святогір'я - Кубок Слов'янського міського голови» - один з найбільших турнірів зі спортивних танців в Україні. Починаючи свою історію з 1999 року, турнір розвивається і зростає у всіх напрямках, те, що починалося зі змагань місцевого масштабу, переросло в міжнародний проект, щорічно привертає все більше і більше прихильників спортивного танцю.

Своєю метою організатори ставлять не просто провести турнір, а зробити його яскравою і красивою подією в танцювальному житті України, тому було зроблено нове оформлення залу, запрошуються для суддівства одні з найкращих фахівців, створюється призовий фонд для дорослих пар, величезна кількість призів дозволяє нагородити всіх без винятку фіналістів.

У турнірі традиційно беруть участь більш ніж 1500 танцюристів, що представляють 84 клуба з більш ніж 50 міст Росії, Молдови та України, близько 2000 глядачів стають свідками танцювального шоу.

«Кубок Святогір'я - Кубок Слов'янського міського голови» - це не просто турнір зі спортивних танців, а й можливість повчитися у кращих педагогів світу, дізнатися їх оцінки свого танцю, битися з найсильнішими парами і, звичайно ж, відпочити в «Донецькій Швейцарії».

Адреса: м. Славянськ, Донецька обл., 84112

Тел. :(06262) 3-41-55

Е-mail: kubok@dance.dn.ua

www.dance.dn.ua

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9