Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Відкрита майстерня «Прикладна поетика міста»
Название (сокращённое отображение): 
Німецька мисткиня Клаудія Боссе запрошує у проект “Прикладна поетика міста”. Розшукуються люди усіх вікових категорій для участі в хореографічних інтервенціях у різні міські простори в Києві

Німецька мисткиня, художня керівниця театральної компанії Theatercombinat (Берлін-Відень) Клаудія Боссе у співпраці з агенцією Urban curators (Київ) запрошують до участі у проекті “Прикладна поетика міста”, що пройде у Києві з 15 по 20 травня 2017.

Обов'язкова реєстрація до 21 квітня включно.

«Ми шукаємо людей усіх вікових категорій для участі в хореографічних інтервенціях у різні міські простори в Києві. Інтервенції будуть розроблені протягом шестиденної майстерні, на якій учасницям/кам будуть запропоновані хореографічні інструменти та вправи на усвідомлення тіла, щоб прочитати та вписати себе в міський простір.

Ми використаємо 5 різних міських просторів у Києві, порівняємо їх, доторкнемося та дослідимо їхні потенціали. Тіло буде нашим інструментом, місцем та архівом просторового досвіду. Якими є практики та ритми, що записані в просторах та в наших тілах? Як ми можемо використати наше тіло як інструмент для розриву в повсякденності? У робочому процесі, доступному публіці, ми створимо хореографії для тимчасового привласнення громадського простору. Таким чином особисте тіло стане громадським», - інформують організатори.

Майстерню розробила та веде німецька німецька художниця Клаудія Боссе, яка працює над співавторством просторів для художньої практики. Боссе є хореографинею, театральною режисеркою та художницею, що створює перфоманси, мультимедійні інсталяції та міські інтервенції в міжнародному форматі.

Жодних спеціальних навичок не вимагається. Учасниці/ки повинні брати участь у майстерні протягом усіх 6 днів 15-20 травня о 14:00-19:00. Мовами майстерні будуть англійська та українська. Практика буде постійно публічною.

Для участі потрібно заповнити заявку (http://bit.ly/2oC1AwB) з інформацією про вашу мотивацію та досвід до 21 квітня 2017.

Майстерня “Прикладна поетика міста” є частиною “Міської лабораторії Ідеальний рай Україна” в Києві та Харкові, який реалізовують Клаудія Боссе у співпраці з Гюнтером Ауером. Проект здійснюється “Театркомбінат Відень” у співпраці з Urban Curators за підтримки програми “Зміна сцени” Фонду Роберта Боша та Австрійського культурного форуму та Гете Інституту.

 

Дата і час

22 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9