Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Відбулося відкриття KISFF 2017
Название (сокращённое отображение): 
Відбулася урочиста церемонія відкриття шостого Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів. Фестиваль підготував для глядачів понад 300 стрічок, об’єднаних у 50 програм

19 квітня відбулася урочиста церемонія відкриття шостого Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів. Фестиваль підготував для глядачів понад 300 фільмів, об’єднаних у 50 програм, які будуть показані в новому фестивальному центрі KISFF кінотеатрі “Україна”, а також в кінотеатрі “Ліра”, Будинку кіно, Маріїнському парку. 

На церемонії відкриття були представлені головні фокуси KISFF 2017, міжнародна та національна конкурсні програми та спеціальні події фестивалю. Своєрідним тізером до програми Sound & Vision, яка відбудеться 20 квітня в Будинку Кіно, став виступ гурту Blooms Corda, який виконав живий акомпанемент до фільму “Вітер”. 

З вітальним словом виступили голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні пан Ерно Кешкень, а також Данієль Лісснер, заступник керівника відділу культури, освіти та національних меншин посольства Федеративної Республіки Німеччина. 

Гостями відкриття стали Міріам Драгіна, Влад Фісун, Надія Матвєєва, Євген Клопотенко, Лілія Ребрик, Катерина Кістень та інші.

Гостей пригощав партнер церемонії Stella Artois – бельгійське пиво №1 у світі, історія якого налічує більше ніж 650 років.

Фестиваль висловлює подяку партнерам: Представництву ЄС в Україні, Посольствам Канади, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Фінляндії, Польському Інституту в Україні, Гете Інституту, Австрійському культурному форуму, Представництву австрійської служби академічного обміну у Львові, Чеському центру, а також готелю Кооператор, Senator Apartments, Прем’єр готелю Либідь та іншим партнерам. 

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів 2016 пройде з 19 по 23 квітня.

 

Дата і час

23 квітня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9