Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Видали антологію «Дайте! Нобелівську премію українським письменникам!»
Название (сокращённое отображение): 
Побачила світ антологія поетичних та прозових текстів літераторів з Івано-Франківська під назвою «Дайте! Нобелівську премію українським письменникам!»

Під назвою «Дайте! Нобелівську премію українським письменникам!»в Музеї  презентували свою збірку молоді прикарпатські літератори.

До видання, на думку авторського колективу, ввійшли найкращі поетичні та прозові твори учасників івано-франківської літературної студії «Нобель», що діє в обласному центрі впродовж останніх десяти років. Незмінним керівником студії весь цей час є поетеса, перекладач і літературознавець Галина Петросаняк.

У Музеї книжку презентували відомий вже коломиянам поет і журналіст Василь Карп’юк, одна з перших учасниць студії Наталія Ткачик та ще зовсім молоді літератори Христина Козловська, Христина Котерлін та Ярослав Голодюк.

Різні за фахом і світосприйняттям автори «намагаються не обмежувати внутрішню свободу один одного, а давати простір для помилок і шукань, право і можливість набити ґулі. Іноді це допомагає більше, ніж будь-які дороговкази», – зазначає в передмові до збірки Галина Петросаняк. Їхня творчість – це своєрідний зріз сучасної літератури Івано-Франківщини.

У Музеї письменники спілкувалися з присутніми, читали свої поетичні та прозові твори, ділилися роздумами про світ літератури.

 

Дата і час

13 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9