Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Від Тичини до Жадана: поезія під музику
Название (сокращённое отображение): 
Марія Бурмака, Іван Малкович і Тарас Чубай візьмуть участь в концерті "Від Тичини до Жадана". У виконанні відомих письменників та музикантів класика і сучасна українська поезія зазвучить під акустичну гітару

 6 листопада о 20:00 у радіоефірі транслюватимуть концерт "Від Тичини до Жадана". У цей вечір на одній сцені зустрінуться Марія Бурмака, Іван Малкович і Тарас Чубай.

У виконанні відомих письменників та музикантів класика і сучасна українська поезія зазвучить під акустичну гітару. 
Цей поетично-музичний перфоманс від відомих митців дозволить вам вслухатись в поезію під музику та з приємністю пройти короткий курс української поезії від Тичини до Жадана. 
Концерт "Від Тичини до Жадана" - це чудова нагода влаштувати собі теплий атмосферний вечір музики і поезії у самий розпал холодної осені. 
А оскільки улюбленою поезією хочеться ділитися, пряма трансляція події звучатиме в ефірі UA: радіо Культура та UA: радіо Промінь.
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9