Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Вголос. Читка оповідань Олега Сенцова в Києві на його підтримку
Название (сокращённое отображение): 
9 червня 2018 року об 11.00 на Майдані Незалежності в Києві відбудеться акція «Вголос» на підтримку бранця режиму Путіна, відомого кінорежисера Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування заради звільнення політв’язнів

У Києві 9 червня 2018 року об 11.00 на Майдані Незалежності відбудеться акція «Вголос» на підтримку Олега Сенцова. В акції беруть участь друзі Олега, українські актори, колеги Олега, ведучі, відомі особистості та музиканти.

«Навіть за гратами Олег висловлює свою позицію і намагається докричатися до Кремля та світу своїм голодуванням. Ми мусимо донести його голос і послугувати його рупором. Для цього будемо говорити його словами, взятими з текстів його оповідань», - розповіли організатори.

До акції вже долучилися: Міністр культури Євген Нищук, режисер Ахтем Сеїтаблаєв, акторка Рима Зюбіна, актор Вячеслав Довженко, акторка Олеся Власова, Маргарита Січкар, письменник Андрій Курков, журналіст та телеведучий Олег Панюта, телеведуча Анна Степанець, музикант та радіоведучий Сергій Кузін, музикант Олександр Фоззі Сидоренко та інші.

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9