Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Весняний експромт в музеї Булгакова
Название (сокращённое отображение): 
У київському Будинку-музеї Михайла Булгакова 25 березня розпочнеться захід «Весняний експромт». На глядачів чекає фотосесія, чаювання від Булгаківської веранди й концерт класичної музики

25 березня о 14:30 в київському Будинку-музеї Михайла Булгакова (Андріївський узвіз, 13) розпочнеться захід «Весняний експромт» від Платформи Атмеклуб та його засновниці Наталі Бондаренко. Під творчим гаслом клубу  “Розкіш часу для себе” відбуваються різні культурні події: різдвяні і весняні бали, концерти класичної музики, вечори романсів і фламенко, виставки фото і живопису.

Цього разу на глядачів чекає: фотосесія від фотографа Юлії Коваленко, чаювання від Булгаківської веранди і програма концерту класичної музики від солістки Київського Національного академічного театру Оперети Ольги Федоренко. У доробку цієї молодої талановитої співачки і актриси провідні ролі у виставах класичного репертуару: Стассі (“Сільва” І. Кальмана), Співачка на балу (“Бал у Савойї” П. Абрахама), Деніза (“Мадемуазель Нітуш» Ф. Ерве), Адель (“Летюча миша» Й. Штрауса), Марія (“Звуки музики" Р. Роджерс),  Клариче (“Труффальдино" А. Колкер).

«Концерт присвячений святу Весни», ‒ анонсує Ольга, - «Тому моїм вибором стали весняні теми пробудження і любові: в романсах, піснях, уривках з оперет і шедеврів світової оперної музики».

Програма концерту: Вальс Джульєтти з опери "Ромео і Джульєтта" Ш. Гуно; Пісня Ганни Ватажки про Вільє з оперети "Весела вдова" Ф. Легара; "Весняні води", "Бузок" С. Рахманінов; "День ли царит" П.Чайковського; “Я тут, Інезіл’я" В. Косенка; “Скажи, про что в тени ветвей ” П.Чайковського; Арія Маргарити з опери "Фауст" Ш. Гуно; “Садок вишневий коло хати» М. Лисенка, українські народні пісні "Гандзя" і "Глибока криниця", дві прелюдії Рахманінова для рояля: G-dur і Ges-dur.

Ведуча заходу: Наталія Богуш

Вокал: Ольга Федоренко

Рояль: лауреат міжнародних конкурсів Вікторія Швець.

Хореографія: солістка і викладач Студії «Школа фламенко» Марія Смілянська

Після концерту слухачі зможуть приєднатися до екскурсії по залах музею. Частину зібраних коштів буде спрямовано до Благодійного Фонду сприяння діяльності музею Михайла Булгакова в Києві.


Анна Архипова

 

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9