Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Великий концерт українського джазу в «Останній Барикаді»
Название (сокращённое отображение): 
Мистецько-гастрономічний простір «Остання Барикада» запрошує 4 листопада на великий концерт українського джазу. На сцені — знакові українські музиканти: Юлія Рома, Володимир Соляник та "Київ Арт Ансамбль"

4 листопада о 20:00 в мистецько-гастрономічному просторі "Остання Барикада" відбудеться великий концерт українського джазу.

На сцені — знакові українські музиканти: Юлія Рома (відома джазова співачка, автор композицій), Володимир Соляник (композитор, піаніст-віртуоз) та "Київ Арт Ансамбль" — джазовий колектив зі змінним складом, заснований Володимиром Соляником у 1995 році. Його концепція — інтернаціональність учасників: в різні часи в "Київ Арт Ансамблі" брали участь відомі джазові музиканти з України, США, Великобританії, Німеччини та ін.

Ми — сучасники історичного моменту, коли джаз в Україні стає українським джазом, а на зміну джазовим інтерпретаціям відомих композицій та різноманітним міксам джазу й етніки приходить зріле джазове мислення в українському контексті.

 

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9