Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Вченого Ігоря Козловського звільнено з полону «ДНР»
Название (сокращённое отображение): 
Відомого вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського звільнили з полону терористів так званої «ДНР». Ігоря було затримано наприкінці січня 2016 року та засуджено до двох років і восьми місяців ув'язнення

У рамках обміну полоненими терористи так званої «ДНР» звільнили відомого вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського, якого було затримано майже два роки тому.

Нагадаємо, що Козловського було затримано наприкінці січня 2016 року. Так званий «військовий трибунал ДНР» засудив його до двох років і восьми місяців ув'язнення.

Ігор Козловський після початку війни не зміг залишити Донецьк, оскільки доглядав за неповносправним сином. Ігорю Козловському виповнилося 63 роки і він має проблеми зі здоров’ям.

Козловський — відомий в Україні та світі фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем. Викладав релігієзнавчі дисципліни на кафедрі філософії Донецького національного технічного університету.

У березні 2017 року у соцмережах стартував флешмоб #FreeKozlovskyy, який започаткував його син Олександр.

У ньому взяли учать політики, культурні діячі та громадськість. Серед них, зокрема, були Джамала, Євген Галич, Ната Жижченко (Onuka), Євген Філатов, Андрій Хливнюк, Дмитро Шуров, актори львівских театрів тощо.

Процес обміну завершився. Українська сторона отримала 74 заручників.

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9