Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Вагріч і чорний квадрат. Кінопоказ
Название (сокращённое отображение): 
У Національному художньому музеї України 12 січня відбудеться показ фільму “Вагріч і Чорний квадрат” Андрія Загданського - про головного концептуаліста 1960-1970 років, визнаного в США та майже забутого в Україні

12 січня о 18:30 запрошуємо на перший цьогорічний кінопоказ у Національному художньому музеї України — фільм “Вагріч і Чорний квадрат” Андрія Загданського — про головного концептуаліста 1960-1970 років, визнаного в США та майже забутого в Україні. Стрічку представить продюсер фільму Геннадій Кофман.

“Фільм розпочинається з цитат. Перша — «Чорний квадрат» Казимира Малевича в Третьяковській галереї. Кілька кадрів в галереї і потім повільний наїзд на це чорне Малевича, схоже на пересохлу, тріснуту землю.
В авангарді спочатку закладена гра зі смертю. З метафізичною порожнечею. З розпачем. У Михайла Епштейна є есей «Авангард і есхатологія» - про передчуття кінця світу в сучасному мистецтві. Вагріч — про це ж”, - каже Андрій Загданський.
 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9