Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
В Україну завітає відомий філософ-практик Оскар Бреніф’є
Название (сокращённое отображение): 
В Україну завітає відомий французький філософ-практик Оскар Бреніф’є. На Книжковому Арсеналі 2 червня він презентує свою серію для дітей і підлітків «Мистецтво мислити»

На початку червня в Україну завітає відомий французький філософ-практик Оскар Бреніф’є. На Книжковому Арсеналі він презентує свою серію для дітей і підлітків «Мистецтво мислити». Книжки «Хто я?» та «Що добре, а що погано?» з цієї серії — перші українські переклади філософа, книжки якого перекладені вже 27 мовами світу. Видавці Бреніф’є в Україні — видавництва «Маміно» та «Дух і літера».

Зустрітися та поспілкуватися з філософом можна буде на презентації 2 червня о 15:00 у межах Книжкового Арсеналу (вул. Лаврська, 1).

Також Оскар Бреніф’є проведе в Києві низку семінарів для батьків і дітей.

Довідка

Оскар Бреніф’є — експерт ЮНЕСКО, директор Паризького інституту практичної філософії, автор книжок для дітей, революціонер у галузі освіти. Він пропонує батькам не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно — через запитання. Сам Оскар про свої книжки каже так: «Роздуми та запитання можуть неабияк допомогти в житті. Кожна людина точно знає, що вона чогось хоче. Але не має чіткого уявлення, ЧОГО САМЕ і ЧОМУ вона хоче. Через це — страждання, розчарування, біль. Адже часто люди намагаються досягти того, чого насправді не прагнуть. Своїми книжками я допомагаю їм прояснити думки і визначитися, чого ж саме вони бажають».

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9