Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
В Україну повернусь
Название (сокращённое отображение): 
На Софіївській площі в Києві 23 червня відбудеться грандіозний Гала-концерт «В Україну повернусь» за участі оперних зірок світового рівня. Всі вони – наші співвітчизники, які здобули визнання за кордоном

 23 червня о 19:30 на Софіївській площі в Києві відбудеться грандіозний Гала-концерт «В Україну повернусь» за участі оперних зірок світового рівня. Всі вони – наші співвітчизники, які здобули визнання за кордоном. Ініціатор проекту - головний режисер Національної опери України – Анатолій Солов’яненко.

«Українські митці, які беруть участь у цьому концерті, протягом багатьох років є окрасою кращих оперних сцен світу. Лише за останнє десятиліття світове визнання здобули Людмила Монастирська, Ольга Безсмертна, Олександр Цимбалюк, Марiан Талаба, Зоряна Кушплер.  Їм аплодують глядачі найпрестижніших театрів світу – «Ла Скала», «Метрополітан-опера», «Ковент-Гарден», Віденської опери та багатьох інших. На жаль, в останні роки вони майже не бувають в Україні, а їх рідний київський глядач позбавлений можливості зустрічі з їх прекрасним мистецтвом», – розповідає Анатолій Солов’яненко.

Мистецький проект «В Україну повернусь» подарує киянам унікальну можливість – насолодитися прекрасним мистецтвом світових зірок оперної сцени. Виступи відбуватимуться у супроводі великого симфонічного оркестру Національної філармонії України. Диригент – Микола Дядюра. Також, у концерті бере участь Національна академічна хорова капела України «Думка». Програма складається з найпопулярніших творів світової класики: Дж.Россіні (увертюра до опери «Сорока-крадійка»); Дж.Пуччіні (арія Лауретти з опери «Джанні Скіккі»; арія Калафа з опери «Турандот»; «Те Деум» з опери «Тоска»); Ш.Гуно (вальс Маргарити з опери «Фауст»); Ж.Бізе (антракт до 4-ої дії опери, куплети Тореадора та Хабанера з опери «Кармен»); Дж.Верді (хор з опери «Набукко», увертюра до опери  та арія Леонори з опери «Сила долі»,  Молитва Тоски з однойменної опери ); П.Масканьї (інтермецо та дует Сантуцци та Альфіо з опери «Сільська честь»). На завершення концерту - Духовний Гімн України «Боже, Великий, Єдиний» (М.Лисенко).

Співзвучним концепції проекту «В Україну повернусь» буде оформлення сцени заходу. Його реалізацію здійснила сучасна українська  художниця Taisha 3.14. За її задумом за основу було обрано основний інстинкт, що існує у бджолиному вулику - живі та здорові бджілки завжди повертаються додому. До вулика вони повертаються з медом для дітлахів  і з готовністю захищати свою домівку від ворогів. Бджолині стільники, що обрамляють композицію, символізують добробут та затишок. Ще одним елементом художнього оформлення вибрано символ України - соняшник. На його пелюстках зображені вислови видатних українців. Стебло соняшника зіпсовано шкідниками, частина відокремлена,  але рани забинтовані. Татуювання – «пронизане стрілою серце» - символізує любов до України  та впевненість у перемозі.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9