Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
В українських кінотеатрах покажуть концертний фільм Ганса Ціммера
Название (сокращённое отображение): 
Ганс Ціммер, один з найбільш популярних композиторів Голлівуду, дав концерт в Празі на Арені О2. Того вечора 17 тисяч глядачів занурилися в неймовірне шоу, що представило незрівнянну кар'єру Ганса

 Один з найбільш популярних композиторів Голлівуду, лауреат премії «Оскар», «Золотий глобус» та «Ґреммі», Ганс Ціммер, дав концерт в Празі 4 червня на Арені О2.

Цей виступ отримав справжнє схвалення критиків: Арена в Празі була повністю заповнена, а сам Ганс постав перед публікою разом з ще 72 музикантами: повним хором, симфонічним оркестром і його власним, ретельно відібраним гуртом з 21 чоловік, серед яких — Джоні Марі (The Smith) та інші.

Того вечора 17 тисяч глядачів занурилися в неймовірне шоу, що представило незрівнянну кар'єру Ганса. Від «Піратів карибського моря» і «Мадагаскару» до фільмів «Інтерстеллар», «Дюнкерк» та «Блейд Раннер»: працюючи з Рідлі Скоттом, Майклом Беєм, Гаєм Річі, Дені Вільньовим, Крістофером Ноланом, Ганс доклав руку найбільш успішних фільмів останніх трьох десятків років. Цей фільм — можливість подивитися на маестро в найкращому ракурсі, з карколомним світловим шоу, графікою та ультрасучасним звуком.

 

Дата і час

16 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9