Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
В Україні стартував фестиваль "Британський театр у кіно"
Название (сокращённое отображение): 
У кінотеатрах Дніпра, Києва, Луцька, Львова, Полтави, Харкова, Херсона та Чернігова стартував весняний сезон фестивалю "Британський театр у кіно", в рамках якого відбудуться покази вистав найкращих британських театрів на великих екранах англійською мовою з українськими субтитрами

У восьми українських містах стартував весняний сезон фестивалю "Британський театр у кіно", в рамках якого відбудуться покази вистав найкращих британських театрів на великих екранах. Про це повідомляє прес-служба Британської ради в Україні.

"Британська Рада в Україні та арт-об'єднання CoolConnections представляють весняний сезон фестивалю "Британський театр у кіно" – покази вистав найкращих британських театрів на великих екранах", - йдеться у повідомленні.
Зокрема, цього сезону покажуть п'єсу Вільяма Шекспіра "Гамлет", де виконавцем головної ролі став номінант на премію "Оскар" британський актор Бенедикт Камбербетч.
Окрім цього, заплановані покази 5 вистав:
"Привиди",
"Жінка, не варта уваги",
"Кішка на розпеченому даху",
"Суворе випробування",
"Йерма".
Покази відбуваються у кінотеатрах Дніпра, Києва, Луцька, Львова, Полтави, Харкова, Херсона та Чернігова і демонструються англійською мовою з українськими субтитрами.
У столиці п'єси покажуть у кінотеатрі "Київ".
 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9