Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
В Україні пройдуть зустрічі з французьким митцем Ашот Ашотом
Название (сокращённое отображение): 
ArtUkraine Gallery запрошує на зустріч з французьким художником Ашот Ашотом — до незвичайної бесіди про сучасне мистецтво в камерній обстановці. Останні семінари лектор проводив в Нью-Йоркському Музеї Метрополітен

ArtUkraine Gallery, де наразі проходить персональна виставка Володимира Яковця "Amor", запрошує на зустріч з французьким художником Ашот Ашотом — до незвичайної бесіди про сучасне мистецтво в камерній обстановці.

Останні семінари лектор проводив в Нью-Йоркському Музеї Метрополітен.

Ашот Ашот — професор і лектор Паризького культурного центру Йога Лірик, художник і психолог, дослідник тонких форм існування. Живе і працює в Парижі. Понад 27 років практикує ведичну філософію, намагаючись знайти точки дотику західного і східного світосприйняття через мистецтво. У своїй творчості концентрує увагу на місці людини у Всесвіті. Крім приватних колекцій, його роботи експонуються в музеях Франції, Вірменії, Латвії та Колумбії.

Цього літа українці мають нагоду зустрітися і послухати Ашот Ашота (Achot Achot) в Черкасах, Києві, Смілі та Білій Церкві.

Дата і час 6 липня, 18:00‒20:00

Місце: Art Ukraine Gallery, вул. Антоновича (Горького), 102‒104

 

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9