Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
В Івано-Франківську пройде форум культурних проектів
Название (сокращённое отображение): 
Форум «Культурні проекти: ефективні практики у регіонах» пройде 11 листопада в Івано-Франківську. Мета події – створення можливості осмислення, пошуку рішень та співпраці для представників мистецького середовища

11 листопада в Івано-Франківську, в приміщенні готелю «Станіславів», відбудеться форум «Культурні проекти: ефективні практики у регіонах», який організовується в рамках програми «Наступний Проект» платформи «Тепле Місто».

Форум – це зустріч провідних спеціалістів культурної сфери країни із зацікавленою аудиторією Івано-Франківська та інших міст для глибшого обговорення і детальнішого опрацювання теми актуального стану культури в регіонах. Мета події – створення можливості осмислення, пошуку рішень та співпраці для представників мистецького середовища, студентів Інституту Мистецтв та культурних менеджерів.

Під час Форуму заплановані виступи спікерів та обговорення тем про культурні процеси в малих містах: виклики, рішення, практики, а також спільна дискусія з усіма спікерами та учасниками події. 

Спікери: 

- Катерина Русецька / Kultura Medialna / Дніпро;

- Андрій Тужиков / Лабораторія культури / Чернівці;

- Христина Бойко / Центр Міської Історії / Львів;

- Марія Юрчак / Бункермуз / Тернопіль

Серед тем, які обговорюватимуться: «Арт-інструменти маркетингу: мистецтво не заради мистецтва»; «Мистецькі інтервенції в публічних просторах»; «Постіндустріальна реальність та сучасне мистецтво».

«В рамках програми «Наступний Проект» впродовж двох років щомісячно відбувалися події «Відкритого мистецького лекторію» і ще тоді в мене зародилася ідея сконцентровано зосередитись на дослідженні і опрацюванні теми культурних процесів в малих містах. Я знаю приклади ефективних культурних проектів, що творяться амбітними професіоналами. І часто це не лише про матеріальну спроможність, а про людський потенціал і ресурс, силу об’єднуватись і бути каталізаторами покращення ситуацій в містах. Ця подія створена для можливості почути досвід різних міст і прийняття виклику до зміни мистецького середовища і творення цих необхідних змін у Івано-Франківську», – розповідає кураторка програми Лілія Гоголь.

 

 

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9