Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
В «Укрпошта Арт Хаб» експонують роботи українського художника Сергія Якименка
Название (сокращённое отображение): 
У столичному просторі Головної пошти країни «Укрпошта Арт Хаб» триває експозиція творів українського художника Сергія Якименка. Автор надав для широкого огляду 10 поп-арт-колажів та відео-інсталяцію

З 8 червня в столичному просторі Головної пошти країни «Укрпошта Арт Хаб» триває експозиція творів українського художника Сергія Якименка. Виставка відбудеться за підтримки платформи ABRAMOVYCH.ART.                                 

Автор надав для широкого огляду 10 поп-арт-колажів та відео-інсталяцію.            

«Основну роль у моїх роботах відіграє композиція. Мене надихають обкладинки сучасних коміксів, де використовуються перетлумачені символічні та знакові образи, елементи графіті з мотивами традиційного азіатського тату, мультфільми та інші загальновідомі складові сучасної поп-культури», – коментує Сергій Якименко.                                                    

Головна ідея його робіт – процес інтеграції емоцій у заломленні позірним хаосом зображення, в якому насправді приховано гармонію цілого. Узгодженість обох вимірів – внутрішнього та зовнішнього, на думку автора, народжується від поєднання протилежних за якістю сутностей.

Сергій Якименко живе та працює у Харкові. Займається живописом у стилі поп-арт, графіті та книжковою ілюстрацією. Номінант премії PinchukArtCentre–2015. Виставки його проектів проходили в художніх галереях Києва та Харкова (Unlimited Art Foundation, PinchukArtCentre).

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9