Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Україну тимчасово виключили зі списків піратських країн
Название (сокращённое отображение): 
Україну тимчасово виключили зі списків піратських країн, у зв'язку з нинішньою політичною ситуацією в країні

Торгове представництво США (USTR) виключило Україну зі «Списку 301», до якого входять країни, що є основними порушниками прав інтелектуальної власності в світі, повідомляється в щорічному звіті відомства.

Згідно зі звітом, у USTR залишилися претензії до України щодо системи збору авторських відрахувань, використання неліцензійного програмного забезпечення держорганами й загального поширення піратства в країні, проте торгове представництво тимчасово призупинило застосування санкцій щодо України.

«У зв'язку з нинішньою політичною ситуацією в Україні, ніяких дій щодо неї зроблено не буде», - зазначається в звіті.

У списку країн "першочергового особливого контролю" USTR, куди раніше входила й Україна, залишилося 10 країн: Алжир, Аргентина, Венесуела, Індія, Індонезія, Китай, Пакистан, Росія, Тайланд, Чилі. Крім того, в доповіді наводиться список "особливого контролю", в якому зазначено 27 країн, у тому числі Білорусь, Болгарія, Греція, Канада, Румунія, Туреччина, Фінляндія, Узбекистан та інші. Україна в цих двох списках не значиться.

Водночас, підкреслили в USTR, це не означає, що Україні немає над чим працювати. "Торговий представник США залишається прихильним вирішенню проблем, які послужили основою для внесення раніше України до "списку першочергового особливого контролю", - йдеться в документі. У цьому зв'язку американські партнери висловили готовність працювати разом з українською стороною для досягнення реального успіху.

Нагадаємо, у травні 2013 року Торгове представництво США в щорічному «Списку 301» поставило Україну на перше місце за порушенням прав інтелектуальної власності.

У лютому 2014 року USTR внесло до списку порушників авторського права два українські інтернет-сервіси зі зберігання й обміну інформацією - еx.ua і еxtratorrent.cc. До списку поширювачів піратських даних також увійшли, зокрема, українські фізичні ринки «Петрівка» і «7-й кілометр».

USTR координує зовнішньоторговельну політику США та займається розробкою торгового законодавства. Відомство було засновано в 1962 році і є частиною Виконавчого офісу президента США.

USTR щорічно видає список, який включає країни, що не забезпечують адекватний і ефективний правовий захист інтелектуальної власності.

 

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9