Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український Тиждень в Гданську
Название (сокращённое отображение): 
Мистецький фестиваль «Український Тиждень в Гданську» пройде 18-24 жовтня. У програмі цьогорічного заходу: балет ''Кармен Сюїта'' та ''Вальпургієва ніч'', дитячий хор ''Щедрик'', фото-виставка Ігоря Гайдая, музичний проект ''Сестри Тельнюк'', вистава ''Енеїда''

18-24 жовтня у м. Гданськ (Польща) вже вдруге відбудеться мистецький фестиваль «Український Тиждень в Гданську».

Консул-керівник Консульства України в Гданську Лев Захарчишин із дружиною Тетяною започаткували цю щорічну українську культурну подію на Помор'ї, натхнені успіхом минулорічного «Українського Тижня», організованого спільно з Гданським Шекспірівським Театром в рамках проекту «Європейські тижні в Шекспірівському Театрі».

Головним завданням проекту є творення значної медійної подіі, яка представить кращі зразки сучасного українського мистецтва польському глядачеві та іноземним гостям міста з метою промоції української культури й підвищення міжнародного іміджу України. Проект здійснюється у співпраці з провідними мистецькими інституціями та культурними майданчиками Гданська.

У програмі цьогорічного фестивалю: балет ''Кармен Сюїта'' та ''Вальпургієва ніч'' від Львівської Національної Опери, Дитячий хор ''Щедрик'' з Києва, фото-виставка Ігоря Гайдая ''Разом.UA", музичний проект ''Сестри Тельнюк''. Завершиться Український Тиждень на сцені Шекспірівського Театру виставою-бурлеском ''Енеїда'' від Івано-Франківського музично-драматичного театру. Особливо приємно, що лише 2 серпня ц.р. колектив франківчан на чолі з художнім керівником і режисером Ростиславом Держипільським із великим успіхом презентував унікальну постановку «Гамлета» на цій самій сцені в рамках  Шекспірівського Фестивалю.

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9