Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український поетичний рекорд
Название (сокращённое отображение): 
Протягом 7 діб українські студенти мають намір безперервно читати українську поезію, аби встановити своєрідний поетичний рекорд та загалом створити унікальний прецедент щодо популяризації української мови. Проект стартував в Острозі вчора, 7 червня

Студентська рада, яка діє при Міністерстві інформаційної політики, разом з українськими вишами розпочала нову ініціативу - встановлення рекорду з безперервного читання української поезії у формі Всеукраїнського марафону серед університетів.

“Будемо безперервно упродовж доби кілька днів поспіль в режимі онлайн читати поезію як українських авторів, так і твори світових класиків, перекладені українською мовою. За встановленням рекорду можна буде спостерігати на сторінці Міністерства інформаційної політики України в YouTube”, - йдеться у повідомлення.
Розпочався марафон 7 червня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія», далі естафета по черзі переходитиме до Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка, Полтавського національного технічного університету, Донецького державного університету управління, Львівського національного аграрного університету, комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» та Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9