Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український музичний ярмарок-2016: 25 років незалежній музичній індустрії
Название (сокращённое отображение): 
Український музичний ярмарок-2016: 25 років незалежній музичній індустрії
13 – 15 жовтня 2016 року в Києві відбудеться «Український музичний ярмарок», який цьогоріч представить досягнення українських компаній, які професійно забезпечують існування музичної індустрії в Україні протягом 25 років. Більшість експонентів вийшли на внутрішній і зовнішній ринок фактично з перших днів незалежної України і, незважаючи на непросту ситуацію в економіці, сприяли налагодженню зовнішньоекономічних зв’язків, представляючи в Україні найвизначніші світові бренди і поступово створюючи власну продукцію.

На «Українському музичному ярмарку» відвідувачі зможуть познайомитися з широким асортиментом музичних інструментів, професійними лінійками звукового та світлового обладнання, сценічними конструкціями, обладнанням для студій звукозапису, DJ-обладнання тощо. Водночас виставка представляє сучасні технології, що мають широке використання в архітектурі та дизайні.
Реєстрація відвідувачів за посиланням.

Учасниками «Українського музичного ярмарку» 2016 року стали провідні українські компанії:

Виробництво:

-  Професійне звукове обладнання: MAG Audio – український виробник акустичних систем і динамічних головок (Біла-Церква), Park Audio ІІ – український виробник аудіотехніки (Вінниця), Alex-Audio – український виробник акустичних систем (Мукачево), Acoustic Group – український виробник акустичних матеріалів (Київ), Ambient Acoustics lab. – український виробник засобів індивідуальної акустики (Київ);

-  Професійне світлове обладнання: Шоу-техніка – український виробник гнучких екранів (Дніпро);

-  Музичні інструменти та аксесуари: Музuчна Фабрuка Трембiта – український виробник акустичних струнних музичних інструментів: гітара, бандура, домра, цимбали тощо (Львів); Фабрика музичних інструментів Universum Guitars - виробник електро-гітар (Біла-Церква); Star Sticks – виробник барабанних паличок (Київ); ПП Охритков – виробник барабанних паличок (Київ), Alfacase – виробник жорстких кейсів для інструментів та обладнання (Київ).

-  Дистриб’юція і продаж музичних інструментів, аксесуарів та професійного звукового обладнання: Індіго Мьюзік (Дніпро), Тік-Так (Юритмікс, Мукачево), МузТорг (AT Trade, Київ),  Musician.ua (Алегро-М’юзік, Київ), Saxophon.com.ua (Audio Systems Київ), Vicoustic (Швейцарія), Eve Audio (Німеччина), Шоу-техніка (Дніпро), ПП Черкашин (Київ), ProDJ (Харків), Your Day Karaoke (Київ), Park Audio ІІ (Вінниця), Умка (Київ), Vinyl Forever та Vinyl Shop (Київ).

-  Дистриб’юція світлового обладнання і комплексні рішення: Зінтеко (Київ), Лайтек (Одеса), Юритмікс (Мукачево), Шоу-техніка (Дніпро), ГАЛО (Київ).

Окрім того, на виставці будуть представлені новинки від державного спеціалізованого видавництва «Музина Україна», а також лінійка майстрових музичних інструментів від Київського кобзарського цеху та інших українських майстрів. Також відвідувачі матимуть змогу обговорити актуальні питання авторського і суміжних прав в Україні.

Протягом 3 днів експоненти репрезентуватимуть не лише продукцію, а й познайомлять відвідувачів – від аматорів, які лише розпочинають свій шлях у музиці, до професійних музикантів, організаторів фестивалів, виставок, івент-агенцій, звукорежисерів, світловиків, - з найновішими досягненнями та можливостями сучасного ринку.

На подіях «Українського музичного ярмарку» кожен зможе знайти нових бізнес-партнерів, надійні рішення для втілення творчого задуму, інформацію, яка дозволить бути завжди на крок попереду.  

 

Дата і час

10 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9