Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український культурний фонд приймає заявки на конкурс проектів
Название (сокращённое отображение): 
До 2 липня Український культурний фонд приймає заявки культурно-мистецьких проектів. Загалом УКФ планує підтримати близько сотні індивідуальних проектів, близько 50-ти проектів у напрямку національної співпраці та близько 15-ти міжнародної співпраці

Український культурний фонд (УКФ) розпочав приймати заявки культурно-мистецьких проектів.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомила виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів.

«Після оголошення конкурсу у нас дедлайн до подачі заявки — 2 липня 2018 року. Тому, стартуючи відучора, ми чекаємо на ваші проектні заявки, які після 2 липня пройдуть технічну оцінку в дирекції Українського культурного фонду і після технічної оцінки будуть направлені до експертних рад. Така оцінка триватиме місяць, до 9 серпня, тоді ми отримаємо протоколи і оцінки від експертів, на базі чого вже буде прийнято рішення, чи буде підтримана заявка УКФ, чи ні. Після цього ми з аплікантами, котрі пройдуть відбір експертних рад, будемо підписувати договори і з вересня вже можна буде розпочати свої проекти», — зазначила Федів.

При цьому Федів наголосила, що початок проекту має розпочатись не раніше 1 вересня 2018 року, однак реалізувати проект необхідно до грудня (вже у грудні Український культурний фонд звітуватиме про результати своєї діяльності).

Також у фонді визначили пріоритети, відповідно до яких кожен охочий може подавати заявку до відповідного напрямку, з якими можна ознайомитися на сайті перед поданням заявки.

Загалом Український культурний фонд планує підтримати близько сотні індивідуальних проектів, у напрямку національної співпраці — близько 50-ти проектів та близько 15-ти проектів міжнародної співпраці.

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9