Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український культурний фонд отримав 716 заявок на конкурси культурно-мистецьких проектів
Название (сокращённое отображение): 
Український культурний фонд отримав понад 700 заявок на конкурси культурно-мистецьких проектів. До 9 липня триватиме перший етап відбору – за технічними критеріями

 Український культурний фонд отримав 716 заявок на конкурси культурно-мистецьких проектів. Про це повідомляється на сайті УКФ.

Від 21 травня до 2 липня 2018 року тривали конкурси культурно-мистецьких проектів: індивідуальні національні проекти; проекти національної співпраці, які передбачають партнерство між двома і більше організаціями в рамках України; проекти міжнародної співпраці, які передбачають наявність партнера закордоном, включаючи представників української діаспори.

Як повідомляється, усі заявки, надіслані на конкурси, мали відповідати пріоритетам діяльності фонду, серед яких – «впровадження інновацій, підтримка дебютів, сприяння розвитку освітніх ініціатив, розширення аудиторії через залучення різних вікових та соціальних груп, а також збереження культурного розмаїття» та інші.

Загалом на конкурси надійшло 716 проектних заявок: із них індивідуальних національних проектів – 593, проектів національного партнерства – 100, проектів міжнародного партнерства – 23.

За секторами:

візуальне мистецтво – 59,

мода і дизайн – 13,

культурна спадщина – 168,

аудіовізуальне мистецтво – 146,

аудіальне мистецтво – 38,

перформативне мистецтво – 79,

література та видавнича справа – 69,

креативні індустрії – 124,

не визначені – 20.

До 9 липня триватиме перший етап відбору – за технічними критеріями. З 9 липня до 9 серпня 2018 року відбуватиметься розгляд поданих проектних заявок експертними радами фонду.

Початок реалізації культурно-мистецьких проектів планується з вересня 2018 року.

 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9