Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український Конґресовий Комітет Америки
Название (сокращённое отображение): 
Український Конґресовий Комітет Америки

Український Конґресовий Комітет Америки Інк. (УККА), є безпартійною, неприбутковою організацією (згідно з праграфом 501(с)(3) Internal Revenue Code, яка репрезентує українську громаду Сполучених Штатів Америки ще від 1940 року.

Будучи найбільшим представництвом українсько-американської громади, УККА є головною організацією, що об’єднує близько 20 організацій і більше 70 відділів УККА по всій країні. Вибрана Конґресом Українців Америки - Крайова Екзекутива, на громадських засадах керує діяльністю УККА у співпраці з Крайовою Радою, що складається з представників членських організацій і найбільших відділів УККА. Крайовоа канцелярія УККА знаходиться в місці Ню Йорку, а його бюро зв’язків із громадою – Українська Національна Інформаційна Служба (УНІС) - у столиці нашої держави, у Вашінґтоні. Працівники Крайової канцеляріїспівпрацюють і координують працю понад 1,000 добровольців у відділах УККА по всій державі. Працею відділів УККА керує місцева Управа відділу на доровільних умовах. 

Членство УККА це широке коло людей, включаючи підприємців, науковців, професіоналістів, молодь та пенсіонерів.

 

203 Другий Авеню   

Нью-Йорк, Нью-Йорк 10003

Телефон: 212.228.6840

Факс: 212.254.4721

www.ucca.org

 

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9