Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український інститут книги розпочав прийом пропозицій щодо наповнення бібліотечних фондів
Название (сокращённое отображение): 
Український інститут книги приймає до 19 жовтня пропозиції щодо закупівлі книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів у 2018 році від суб’єктів видавничої справи, яка за цільовим призначенням належить до науково-популярних, довідкових, літературно-художніх чи громадсько-політичних видань

Український інститут книги оголошує про прийом пропозицій щодо закупівлі книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів у 2018 році від суб’єктів видавничої справи, внесених до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

До розгляду приймаються пропозиції щодо закупівлі україномовної книжкової продукції (у тому числі для дітей та юнацтва) кількістю від 500 до 3 000 примірників, виданої не раніше 2017 року, яка за цільовим призначенням належить до науково-популярних, довідкових, літературно-художніх чи громадсько-політичних видань.
Для участі у відборі видавці подають до Інституту пропозицію щодо закупівлі книжкової продукції у вигляді листа-подання у довільній формі, складеного державною мовою та підписаного уповноваженою особою видавця, до якого додаються:
1) перелік книжкової продукції, що пропонується до закупівлі для поповнення бібліотечних фондів, за формою згідно з додатком 1 до Порядку відбору посилання на форму документа, посилання на форму документа на паперових носіях та в електронному вигляді (надаються на електронних носіях інформації або надсилаються на електронну адресу pbf2018@ukr.net);
2) по одному примірнику кожного виду книжкової продукції, що пропонується до закупівлі;
3) розрахунок книжкової продукції посилання на форму документу , який має включати ціну одиниці кожного найменування книжкової продукції та вартість її доставки до національних і державних бібліотек, обласних центрів, міста Києва, в сумі, що не перевищує 5 % запропонованої ціни одиниці книжкової продукції, а також кількість примірників книжкової продукції, що пропонується до закупівлі, засвідчений підписом уповноваженої особи видавця та печаткою видавця (за наявності);
4) завірені в установленому порядку копії:
документів, що підтверджують наявність у видавця виключних майнових прав інтелектуальної власності на твори (щодо кожного найменування книжкової продукції, запропонованого до закупівлі);
свідоцтва про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції;
статуту видавця – юридичної особи;
документа, що підтверджує повноваження уповноваженої особи видавця.
Установчі документи видавця мають відповідати вимогам Господарського кодексу України та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».
У разі, якщо документ, що підтверджує наявність у видавця виключних майнових прав інтелектуальної власності на твори, складений іноземною мовою, до нього обов’язково додається нотаріально засвідчений переклад документа на українську мову.
До розгляду не приймаються пропозиції щодо:
книжкової продукції, видання якої здійснювалося за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів;
підручників і посібників, наукових монографій тощо;
книжкової продукції, в якій основний текст є суспільним надбанням, а авторським правом захищений лише науковий апарат;
книжкової продукції, яка була придбана для поповнення бібліотечних фондів впродовж 2013-2017 років за рахунок коштів державного бюджету, передбачених за бюджетними програмами Мінкультури.
Пропозиції приймаються Інститутом з 09 по 19 жовтня 2018 року у робочі дні з понеділка по п’ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. за адресою:
01015, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 20.
Пропозиції подаються до Інституту особисто уповноваженим представником видавця або надсилаються поштою з доставкою на адресу Інституту.
Працівник Інституту, відповідальний за прийом документів:
Слюсаренко Ксенія Валеріївна, провідний фахівець із бібліотечної справи відділу співпраці з бібліотеками та оцифрування.
Електронна пошта: pbf2018@ukr.net
Номер телефону для довідок: (044) 290-05-09
Пропозиції, подані з порушенням встановлених строків їх подання та вимог Порядку відбору, не розглядаються та видавцю не повертаються.
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9