Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український дім
Название (сокращённое отображение): 
Український дім

ukr-dimБудинок споруджено в 1978 – 1982 роках. за проектом архітекторів Головкиївпроекту лауреата Державної премії СРСР В.І.Гопкала (керівник групи), В.М.Гречини, В.Є.Коломійця, Л.І.Філенка. За побудову приміщення та його художнє оформлення в 1985 році авторів проекту відзначено державною Шевченківською премією.

На сьогодні Національний центр “Український дім” – це один із значних осередків культурного, громадсько-політичного і ділового життя всієї України. Вся його діяльність спрямована на утвердження авторитету нашої країни, пропаганду її досягнень у сферах духовного та ділового життя.

“Український дім” яскравим акордом розпочинає головну магістраль столиці України – вулицю Хрещатик.

“Український дім” має просту, лаконічну форму. Чіткий ритм пілонів, білий мармур облицювання у поєднанні з червоним гранітом надають йому монументальності. Загальна площа споруди складає 17550 м2, в тому числі 8850 м2 експозиційної площі.

Національний центр “Український дім” знаходиться в центрі міста, де сконцентроване ділове, політичне та мистецьке життя Києва. Неподалік містяться комфортабельні готелі, численні ресторани, кафе, бари.

Підкреслена урочистість і парадність фасадів та інтер’єрів будівлі створює необхідний фон для проведення в ній масштабних за об’ємом і змістом акцій різноманітного спрямування: форумів, конгресів, симпозіумів, конференцій, презентацій, семінарів, прес-конференцій, науково-технічних та торговельно-промислових виставок, культурно-мистецьких акцій, вернісажів, салонів, аукціонів, фестивалів, концертів, видовищно-розважальних заходів.

Український дім – це п’ятиповерхова споруда, у підземних та напівпідземних блоках якої розташоване технічне устаткування, що забезпечує безперебійне кондиціювання повітря, енергозабезпечення та теплопостачання. Будинок оснащений вісьмома міжповерховими ескалаторами та двома пасажирськими ліфтами.

Просторі зали, галереї, холи, фойє – це не лише бездоганний дизайн, де використано мармур, граніт, алюміній, звукопоглинаючі плити та інші високоякісні матеріали, але й знКонтакти Приміщення Національного центру «Український дім»

Багатоярусний простір Українського дому поєднує незалежні приміщення, завдяки просторовій відокремленості яких одночасно, не заважаючи один одному, можуть проводитися декілька абсолютно різних заходів.

До послуг учасників і гостей:

концертний зал (782 м2 )

фойє концертного залу (180 м2 )

медіа-центр (80 м2 )

прес-центр “Український час” (120 м2 )

центральний зал (650 м2 )

великий виставковий зал (300 м2 )

малий виставковий зал (150 м2 )

третій виставковий зал (1100 м2 )

кобзарська світлиця (180 м2 )

арт-галерея (116,6 м2 )

зал презентацій (265 м2 )

Усі приміщення Українського дому оснащені комунікаційними мережами, що дозволяють підключати телефонні лінії, Інтернет, озвучувати будь-які заходи. Електромережа будинку забезпечує під’єднання устаткування потужністю до 50 квт у будь-якій точці приміщення. Завдяки відлагодженому зв’язку з телецентром, існує можливість прямої трансляції в ефір. Будь-яке оголошення може передаватися й внутрішнім радіоканалом Палацу.

Наша адреса: Україна, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 2,

Приймальня: (044) 278-34-36, ф.278-33-86

Директор: Заболотна Наталія Пилипівна

Заступник директора: Вієру Ольга Пилипівна

Головний адміністратор: (044) 278-55-60

Відділ організації та супроводу заходів: (044) 278-77-07

E-mail: Lesechko@ukrdim.org.ua

Прес-центр: (044) 278-59-50, ф. 270-70-14

E-mail з загальних питань: ukrdim@ukrdim.org.ua

Інформація на сайті: webmaster@ukrdim.org.ua

ачні потенційні можливості технічного оснащення споруди.

www.ukrdim.org.ua

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9