Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Українські зірки взяли участь у створенні фотоабетки мови жестів
Название (сокращённое отображение): 
Відомі українські зірки знялися у фотопроекті «Зіркова абетка», створеному для привернення уваги до проблеми людей з вадами слуху. Проект реалізували у межах ініціативи «Коли тиша заговорила» громадської організації «Відчуй»

Українські знаменитості знялися у фотопроекті «Зіркова абетка», створеному для привернення уваги до проблеми людей з вадами слуху. Світлини розміщені на Facebook-сторінці проекту Gres Todorchuk.

Проект реалізували у межах ініціативи «Коли тиша заговорила» громадської організації «Відчуй». Її мета – привернути увагу до теми втрати слуху і адаптації людей з такими вадами. Жестовою мовою спілкуються понад 250 тис. українців, але його не вчать у школах навіть на базовому рівні.

Засновники «Відчуй» Людмила і Андрій Пишні (він є головою правління державного «Ощадбанку», - ред.) вірять, що це можливо змінити. Що одного дня кожен знатиме, як сказати жестовою мовою «привіт» і «спасибі», а кожен, хто втрачає слух, зможе знайти розуміння і підтримку.

У проекті знялися Сергій Бабкін, Володимир Зеленський, Юрій Горбунов, Джамала, Маша Єфросініна, Андрій Хливнюк, Монатік, Катерина Осадча, Богдан Ступка, Настя Каменських, Ольга Фреймут, Віра Брєжнєва, Андре Тан та інші зірки.

Зазначається, що згідно зі статистикою, кожен дев'ятий українець втрачає слух і часто про це не здогадується.

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9