Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Українські журналісти, громадські активісти та військові знялися у кліпі гурту Postsense
Название (сокращённое отображение): 
Музичний проект Postsense відзняв кліп на пісню “Інструмент” (альбом “Пити по краплі”)

Музичний проект Postsense відзняв кліп на пісню “Інструмент” (альбом “Пити по краплі”). Для зйомок кліпу запросили тих, хто є учасником процесу формування громадської думки. Це  журналісти — кореспонденти українських та закордонних медіа, радіоведучі, а також громадські активісти, зокрема захисники природного середовища та дискримінованих груп. А один з учасників проекту Postsense, який брав участь у зйомці — військовий 72 механізованої бригади. Текст пісні — соціальний. Меседж — глобалізація і військові конфлікти. Низка останніх військових конфліктів в різних точках планети довели: ніхто не лишається поза ними. Конфлікт сьогодні стає інструментом, за допомогою якого різні зацікавлені сторони вирішують свої політичні та економічні інтереси, у результаті чого страждають звичайні мирні люди. 

 

Зйомка відбулась у публічному просторі MediaHub у Києві. Місце обрали не випадково, адже у MediaHub обговорюються гострі резонансні та суспільно-важливі теми. 
Проект Postsense — це український альтернативний рок з елементами електроніки, тріп-хопу та фольку. Вихід кліпу очікується в липні цього року. Наразі Postsense працює над новим альбомом.
Режисер нової відеороботи проекту — Денис Івашина. Автором слів, музики, ідеї відео та продюсером є журналіст Громадського радіо і лідер проекту Postsense Євген Павлюковський. 
 

Дата і час

11 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9