Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Українські митці допоможуть будинкам для людей похилого віку
Название (сокращённое отображение): 
У столичному арт-просторі «Золотий Перетин» 24 лютого відбудеться благодійний аукціон робіт сучасного мистецтва White Box на підтримку будинків для людей похилого віку Київської області, які на даний момент знаходяться у занедбаному стані

24 лютого у столичному арт-просторі «Золотий Перетин» (рос. «Золотое Сечение»; вул Л. Первомайського, 4) відбудеться благодійний аукціон робіт сучасного мистецтва White Box. Мета торгів — допомога будинкам для людей похилого віку Київської області, які на даний момент знаходяться у занедбаному стані.

Свої роботи на аукціон виставлять відомі сучасні українські автори. Серед них: Олександр Ройтбурд, Максим Мамсиков, Роман Мінін, Ігор Гусєв, Влада Ралко, Тиберій Сільваші, Маша Шубіна, Олександр Клименко та інші.

Загальна кількість лотів — близько 50 робіт.

Ініціатор аукціону — Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо». Співорганізатор торгів — аукціонний дім «Золотий Перетин».

Проект реалізується у рамках глобальної програми «Гідна старість», мета якої — поліпшити умови перебування у будинках для людей похилого віку.

«Мова йде не про пряму фінансову допомогу, а про конкретні дії. Наприклад, закупити нові ліжка, адже старим понад 50 років. Забезпечити будинки престарілих новим посудом, оскільки зараз їх мешканці їдять із залізних мисок. Встановити кнопки виклику медперсоналу для кожного жителя будинку, зробити ремонт приміщень, закупити засоби гігієни і так далі», — уточнює директор фонду «Давай допоможемо» Ольга Бондаренко.

«Благодійність через мистецтво — норма для цивілізованих країн. І ми раді, що українські автори також висловили бажання допомогти тим, хто цього дійсно потребує. Оскільки аукціон носить благодійний характер, стартові ціни на всі лоти буде занижено. Ті, кому близькі мистецтво та співчуття, зможуть зробити свої ставки 24 лютого на живому аукціоні», — підкреслює співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Олексій Василенко.

Онлайн-аукціон представлених лотів пройде через додаток One Day Auction (ODA) та розпочнеться за тиждень до живих торгів — 17 лютого. Додаток можна безкоштовно скачати у Apple Store і Google Play.

Організатори обіцяють: намічені торги — це лише перший захід у низці арт-івентів, покликаних допомогти будинкам для самотніх людей похилого віку.  

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9