Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Українські фільми покажуть на кінофестивалях у Швейцарії і США
Название (сокращённое отображение): 
«Тато – мамин брат» увійшов до основної програми міжнародного кінофестивалю Visions du Reel, а «Вагрич і Чорний квадрат» візьме участь у кінофестивалі «The 2018 Art Film Festival» у Нью-Йорку

 Документальний фільм «Тато – мамин брат» відібрано до основної конкурсної програми міжнародного кінофестивалю  Visions du Reel  (Visions of Reality), Швейцарія.

Про це повідомляється на сайті Державного агентства України з питань кіно.

У рамках найбільшого в Європі фестивалю документального кіно відбудеться світова прем'єра цієї української стрічки. Покази фільму пройдуть 17 та 18 квітня.

Маминого брата звати Толік. Мама не має бажання займатися дочкою, Толік виховує племінницю, дівчинка називає його Тато мамин брат.

Загалом до основної конкурсної програми фестивалю увійшли 16 стрічок з усього світу, серед них і головний призер Берлінале – румунська стрічка «Touch me not».

Проект повнометражного документального фільму «Тато –мамин брат» став одним із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно і отримав 100% державне фінансування розміром 820 тис. грн. Автором сценарію та режисером стрічки є Вадим Ільков, продюсером – Валентин Васянович.

Створена за підтримки Держкіно стрічка «Вагрич і Чорний квадрат» представить Україну на кінофестивалі «The 2018 Art Film Festival» у Нью-Йорку, повідомляється на сторінці Держкіно у Facebook.

Одноденний фестиваль «The 2018 Art Film Festival» буде присвячений творчості художників та режисерів з країн колишнього СРСР, які свого часу емігрували до Нью-Йорка. Фестиваль пройде 18 березня у Хантерському коледжі Міського університету Нью-Йорка.

Фільм «Вагрич і Чорний квадрат» про харківського художника-концептуаліста Вагрича Бахчаняна - це фільм-колаж, в якому роботи Вагрича - графіка, картини, афоризми, фрази і міні-п’єси - з’єднані в єдине ціле розповіддю автора та спогадами друзів, серед яких був і сам Андрій Загданський. Він відкриє «2018 Art Film Festival». Після перегляду глядачі матимуть змогу поспілкуватися з режисером та автором сценарію стрічки Андрієм Загданським.

Виробництво фільму здійснили компанії AZ Films L.L.C. (США) та МаГіКа-фільм (Україна) за підтримки Держкіно. Продюсерами є Gennady Kofman та Андрій Загданський.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9