Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Українське сучасне мистецтво в дзеркалі Віденського Модерну
Название (сокращённое отображение): 
16 cічня у Відні відбудеться відкриття виставки «Українське сучасне мистецтво в дзеркалі Віденського Модерну». До експозиції увійдуть твори Тетяни Павлик, Мирослава Яремака, Ігоря Сутули та Гліба Вишеславського

Вже цього січня четверо українських митців – Тетяна Павлик, Мирослав Яремак, Ігор Сутула та Гліб Вишеславський – представлятимуть у Відні добірку своїх творів.

Виставка живопису продемонструє культурну взаємопов’язаність Австрії та України, зокрема – спорідненість мистецьких традицій. Творчість українських митців формувалася під впливом сучасної європейської школи живопису, а Віденський Модерн слугував для них еталоном. Сьогодні їх роботи представляють не лише українське сучасне мистецтво, але й саму Україну.

Відкриття виставки «Українське сучасне мистецтво в дзеркалі Віденського Модерну» відбудеться 16 cічня о 19:00 в Otto-Mauer-Zentrum (Waehringer Strasse 2 - 4, 1090 Wien).

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9