Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Українське культурне товариство «Просвіта» в Аргентинській Республіці
Название (сокращённое отображение): 
Українське культурне товариство «Просвіта» в Аргентинській Республіці

Поширення здобутків української культури має життєво вадливе значення для 20-мільйонної діаспори, яка проживає за межами України і, особливо, для збереження ідентичності нащадків іммігрантів.

Ми робимо перші кроки на шляху використання віртуального простору для популяризації різних напрямків діяльності нашого товариства: мистецькі та мовні курси, репетиції та виступи наших хорових, інструментальних та танцювальних фольклорних ансамблів тощо.

Створене на основі цілей та принципів «Просвіти» в Україні, Українське культурне товариство «Просвіта» в Аргентинській Республіці є організацією, яка ставить собі за мету поширення та популяризацію національної культурної спадщини тисячолітнього українського народу. Ці цілі та принципи були свого часу принесені на аргентинську землю нашими предками, які з різних причин вирішили покинути свою Батьківщину-мати, свої рідні етнічні землі, відомі раніше як Київська Русь, а нині – Україна.

УКРАЇНСЬКЕ КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО 
"ПРОСВІТА" В АРГЕНТИНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ

Soler 5039 (C1425BXK), Bs. As. - Rep. Arg.

Tel. +54 (11) 4775 - 0226 | Fax. +54 (11) 4778 – 3088

www.prosvita.org

prosvita.argentina@gmail.com

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9