Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Українське класичне мистецтво ХХ століття
Название (сокращённое отображение): 
20 квітня в залі аукціонного дому «Золотое сечение» стартує виставка-продаж «Українське класичне мистецтво ХХ століття». До експозиції увійшли роботи Івана Труша, Олекси Грищенка, Віктора Зарецького, Марії Примаченко

З 20 квітня до 10 травня у залі аукціонного дому «Золотое сечение» пройде виставка-продаж «Українське класичне мистецтво ХХ століття».

До експозиції увійшли роботи найвідоміших українських художників-класиків ХХ століття: Івана Труша, Олекси Грищенка, Максиміліана Волошина, Петра Нілуса, Давида Бурлюка, Миколи Барсамова, Миколи Глущенка, Сергія Шишка, Йосипа Бокшая, Адальберта Ерделі, Олексія Шовкуненка, Федора Захарова, Петра Столяренка, Валентини Цвєткової, Віктора Зарецького, Марії Примаченко та багатьох інших відомих художників.

Усього на експозиції представлено 45 рідкісних колекційних творів живопису та графіки, які можна придбати у ході виставки.

Безперечною перлиною колекції є робота «Марокко» Давида Бурлюка, створена під час поїздки в Африку ним в 1956 році. Ще одна родзинка – картина «Троянди на заході» Миколи Глущенка, написана в Паланзі на початку 1970-х років. На увагу заслуговують повітряний букет «Бульденежів» Сергія Шишка, написаний у найславетніший період художника – в 1953 році, великий «Гірський пейзаж з водою» Адальберта Ерделі, а також дві витончені акварелі Максиміліана Волошина, створені у 1920-х роках.

Графік роботи виставки:
20 квітня - 10 травня 2018
Понеділок - субота: з 12:00 до 19:00
Неділя – вихідний.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9