Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Україна запропонувала ЮНЕСКО включити дві пам’ятні дати до свого календаря
Название (сокращённое отображение): 
100-річчя з дня народження українського педагога Василя Сухомлинського та 100-річчя створення Національної академії наук України Україна запропонувала ЮНЕСКО включити до календаря пам'ятних дат

Україна запропонувала ЮНЕСКО включити до календаря пам'ятних дат 100-річчя з дня народження українського педагога Василя Сухомлинського та 100-річчя створення Національної академії наук України. Про це повідомляє прес-служба Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, передає УНН.

"За ініціативи Міністерства освіти та науки та Національної академії педагогічних наук, а також Національної академії наук України Секретаріат Національної комісії України у справах ЮНЕСКО своєчасно подав пропозиції про включення до згаданого Календаря (пам'ятних дат ЮНЕСКО - ред.) відповідно 100-річчя з дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського та 100-річчя створення Національної академії наук України, що відзначатимуться у 2018 році, та вжив відповідних заходів з просування цих пропозицій", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що 201-а сесія Виконавчої ради ЮНЕСКО у квітні ухвалила рекомендацію Генеральній конференції ЮНЕСКО, що відбудеться у листопаді у Парижі, включити до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2018-2019 рр. відзначення українських ювілеїв.

Календар пам'ятних дат ЮНЕСКО укладається на дворічний період. Кожна держава-член має право подати лише дві свої пропозиції.

 

 

Дата і час

19 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9