Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Україна буде номінуватися у члени Комітету всесвітньої спадщини
Название (сокращённое отображение): 
Україна долучиться до виборів в члени комітету всесвітньої спадщини, що відбудуться в листопаді 2017 року. Це відкриє перед нею великі можливості щодо презентації країни та її спадщини

Україна візьме участь у виборах в члени комітету всесвітньої спадщини, що відбудуться в листопаді. Про це на прес-конференції повідомила заступник міністра культури України Тамара Мазур, передає кореспондент УНН.

"Цього року Україна вирішила взяти участь у виборах до Комітету всесвітньої спадщини. Ми ніколи не були раніше членами комітету всесвітньої спадщини", - сказала Т.Мазур.
За її словами, членство в Комітеті всесвітньої спадщини відкриває перед Україною величезні можливості щодо презентації країни та її спадщини.
"Насправді ми маємо чималий досвід, якими можемо поділитися з іншими країнами, які є членами конвенції, і в яких є ті об'єкти, що схожі на об'єкти в Україні. Ми номінуємося в члени Комітету всесвітньої спадщини і в листопаді-місяці ми візьмемо участь у виборах і сподіваємося, що ми все ж таки станемо членами комітету всесвітньої спадщини", - додала заступник міністра.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9