Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ukraine. The Best та багато інших книжок від cultprostir.ua на Книжковому Арсеналі
Название (сокращённое отображение): 
Інтернет-портал cultprostir.ua і видавництво Atlant UMC презентують україномовну і англомовну версії книги Ukraine. The Best під час найбільшого в Україні книжкового фестивалю

Під час найбільшого в Україні книжкового фестивалю cultprostir.ua і видавництва Atlant UMC запрошують на свій стенд. Тут вперше представлена унікальна Арт-енциклопедія Ukraine. The Best та багато інших книжок видавництва.

Інтернет-портал cultprostir.ua і видавництво Atlant UMC презентують україномовну і англомовну версії книги Ukraine. The Best – мультимедійної арт-енциклопедії, яка отримала звання "Найкраща книжка року" на 23 Львівському форумі видавців і стала головною подією українського стенду на Франкфуртському книжковому ярмарку. Ця книга стане своєрідною візитівкою нашої сучасної культури України за кордоном - її англомовна версія буде представлена в усіх посольствах України за кордоном. Її переклад було здійснено за підтримки та сприянні МЗС України.

Також, на стенді будуть представлені каталоги художників: Ивана Марчука (самий повний каталог на сьогодні), Анатолія Криволапа, Олександра Сухоліта, Матвія Вайсберга, Галини Неледви, Віктора Рижих; книга "Декоративне мистецтво України кінця 20 сторіччя: 200 ІМЕН", яка була нагороджена та високо оцінена ЮНЕСКО, фотоальбом "Київ – місто каштанів" та багато інших.

Номер стенда - В1.28. Період виставки з 17 по 21 травня.

 

 

Дата і час

22 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9