Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Вінниці відбудеться AIR ГОГОЛЬFEST
Название (сокращённое отображение): 
У Вінниці 17-18 листопада відбудеться AIR ГОГОЛЬFEST. Мультидисциплінарний фестиваль-альтернатива матиме декілька напрямків: театральний, музичний, візуальний, освітній, а також матиме дитячу і нічну програми

17-18 листопада у Вінниці на території заводу “Кристал” відбудеться фестиваль AIR ГОГОЛЬFEST.

Мультидисциплінарний фестиваль-альтернатива AIR ГОГОЛЬFEST триватиме два дні та одну ніч і матиме декілька напрямків: театральний, музичний, візуальний, освітній, а також матиме дитячу і нічну програми.
В рамках фестивалю Центр сучасного мистецтва «ДАХ» презентуватиме свої найкращі, відомі у всьому світі, продукти: виступ кабаре-гурту DakhDaughters, соціального кабаре «ЦеШо» та виставу «Парадокси злочину» – драму абсурду від режисера Влада Троїцького.
На фестивалі в рамках театральної програми також буде представлено австрійську мультидисциплінарну виставу "Bauhaus Tanzt", а також проект театральної колаборації України, Німеччини та Великої Британії "TRANZYT".
Учасниками музичної програми також стануть SINOPTIK, OY SOUND SYSTEM, TIK TU, Latexfauna, Ціаністий кафель.
Протягом всього фестивалю на території заводу "Кристал" будуть представлені художні інсталяції та виставки, відбуватимуться перформанси та майстер-класи.
А в ніч з 17 на 18 листопада пройде GOGOLNIGHT – андеграунда музично-художня вечірка по найкращим канонам ГОГОЛЬFEST.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9