Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Великій Британії вийшла антологія української поезії
Название (сокращённое отображение): 
Антологія української поезії The Frontier: 28 Contemporary Ukrainian Poets – An Anthology вийшла у Великій Британії. Серед авторів - Сергій Жадан, Галина Крук, Остап Сливінський, Маріанна Кіяновська, Олег Коцарев, Анна Багряна та Василь Голобородько

У Великій Британії вийшла антологія української поезії The Frontier: 28 Contemporary Ukrainian Poets – An Anthology.

Про це повідомив поет Остап Сливинський на своїй сторінці у Facebook.

"У Великій Британії вийшла така чудова антологія української поезії. Хтось в Україні про неї чув? Три великі антології української літератури за порівняно короткий час - це прорив в англомовний світ. Я не перебільшую", - пише Остап Сливинський.

В описі книги на сайті видавництва йдеться про те, що антологія відображає пошуки української нації та її особистість, коріння якої лежить в глибині української поезії. Серед авторів - Сергій Жадан, Галина Крук, Остап Сливінський, Маріанна Кіяновська, Олег Коцарев, Анна Багряна та Василь Голобородько.

"Роботи, зібрані тут, документують поезію в Україні, відповідаючи на виклики свого часу, сформувавши радикальну нову поезію, переосмислюючи методи написання та саму мову", - йдеться в описі.

Англійською мовою антологію переклав Анатолій Кудрявіцький.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9