Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У ЦУМі проведуть аукціон ілюстрацій
Название (сокращённое отображение): 
У ЦУМі пройде відкритий тихий аукціон, де кожен бажаючий зможе поторгуватися за вподобані роботи. Серед представлених творів – ілюстрації та постери, а також інсталяції авторів з України, Польщі, Франції, Німеччини, Японії, Великобританії, Португалії, Чилі, Ірану, Угорщини

З 12 по 18 березня у ЦУМі (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) в рамках міжнародної виставки ілюстрацій "Декілька історій" пройде відкритий тихий аукціон, де кожен бажаючий зможе поторгуватися за вподобані роботи. Організатор заходу – Sky Art Foundation.

Серед представлених на торгах робіт – ілюстрації та постери, а також інсталяції авторів з України, Польщі, Франції, Німеччини, Японії, Великобританії, Португалії, Чилі, Ірану, Угорщини. Україну представлять: Олег Грищенко, Ганна Сарвіра, Олена Старанчук, Анастасія Денисенко, Сергій Майдуков, Ганна Андрєєва, Ілля Угнівенко, Женя Полосіна, Ганна Іваненко, Таня Денисенко, Ольга Терещенко та інші художники.
«Роботи ілюстраторів часто є стартом колекції для тих, хто тільки починає захоплюватися мистецтвом», – зазначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation.
 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9