Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У травні Україну відвідає автор книги «Війна з Росією» генерал Річард Ширрефф
Название (сокращённое отображение): 
18 травня в рамках щорічного міжнародного книжкового ярмарку «Книжковий арсенал» відбудеться презентація книжки британського генерала Річарда Ширреффа «Війна з Росією»

Британський генерал Річард Ширрефф завітає до Києва, щоб презентувати свою книжку «Війна з Росією». Трилер про ймовірний сценарій Третьої світової війни видає українською мовою «Видавнича група КМ-Букс».

«Ця книга допоможе розвіяти поширений серед українців міф про те, що Захід намагається домовитися з Росією, не враховуючи їхніх інтересів. А високопосадовцям, які приймають доленосні для країни рішення, вона допоможе зрозуміти, до чого слід бути готовими у відносинах з Росією. Річард Ширрефф змоделював потенційне військове зіткнення країн Північноатлантичного альянсу з Російською Федерацією, описавши це у книзі, яка вийшла друком у світі минулого року»,  — розповів видавець Ярослав Маринович.

Автор книги — досвідчений британський генерал, який протягом семи років займав вищі командні посади в НАТО, тож не без підстав може стверджувати, що російський президент, швидше за все, не зупиниться на анексії Криму та фактичній війні на Сході України, а піде далі, зокрема у країни Балтії. Саме на цьому побудовано сюжет: недооцінивши ризики і припустившись низки політичних промахів, НАТО і Захід наражаються на катастрофічну війну з Росією. Описані в трилері події розгортаються весною та влітку 2017 року.

«Стимулом для написання книги стали дії Володимира Путіна під час анексії Криму та подальших подій на Донбасі. Зараз я озираюся назад і розумію, що життя виявилося ще більш несподіваним, аніж моя вигадка, — розповідає Річард Ширрефф. — Ми стали свідками масштабного застосування російських сил у Сирії, спроби розбурхати кризу з біженцями в Європі з метою дестабілізації Євросоюзу. Ми знаємо про активність Росії в кіберсфері, зокрема про кібератаки за її участі на сервери Демократичної партії США. Це надзвичайні події.»

Загалом сюжет книги розгортається переважно на території Латвії, де місцеве населення і відважні «лісові брати» (загальна назва партизанського опору в країнах Прибалтики проти радянської окупації. — Прим.ред.) мужньо протистоять набагато сильнішому за себе ворогу. Проте читач має змогу перенестись і у штаб-квартиру НАТО в Брюсселі, Білий дім та Пентагон, де високопосадовці вирішують, як діяти далі, аби уникнути ядерної війни з Кремлем.

Сюжет і більшість персонажів цього захопливого трилера вигадані, проте деякі герої є прототипами реальних осіб.

Основна ідея книги: спокій і мир у Європі можливі лише за умови, що її лідери розумітимуть усю повноту покладеної на них відповідальності, дбатимуть про загальноєвропейські, а не власні інтереси, а також за умови, що Сполучені Штати захищатимуть своїх союзників.

Як повідомляє прес-служба видавництва, колишній заступник Верховного головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Річард Ширрефф перебуватиме в Україні з 17 по 19 травня. Він завітає до Київського військового ліцею імені Івана Богуна, щоб зустрітися з ліцеїстами та Героєм України, генерал-лейтенантом і бойовим ветераном АТО Ігорем Гордійчуком, який має позивний «Сумрак», прочитає лекцію для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та візьме участь у круглому столі.

Презентація книги з автограф-сесією відбудеться 18 травня в рамках щорічного міжнародного книжкового ярмарку «Книжковий арсенал».

 

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9