Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Театрі на Подолі прем’єра «Орестеї» пройде п’ять днів поспіль
Название (сокращённое отображение): 
З 20 по 24 червня в Театрі на Подолі триватимуть прем’єрні покази вистави «Орестея», що базується на міфах Есхіла й Евріпіда. Сценічна версія – Іллі Мощицького, композитор – Дмитро Саратський

Під завісу сезону театри столиці приготували прем’єрні вистави, в основу яких покладено як класичні, так і сучасні твори. Одна з таких вистав – спільний проект Театру на Подолі та театру «Мізантроп», «Орестея», що базується на міфах Есхіла й Евріпіда. Сценічна версія – Іллі Мощицького, композитор – Дмитро Саратський. Показ вистави пройде з 20 по 24 червня.

Про це пише DT.UA.
«Мовою сучасності заговорить античний міф, трансформуючись у високо-інтелектуальне, естетське полотно, з медитативно-гіпнотичними зануреннями в сенси через красу людського тіла, його можливості та глибокі філософські роздуми. Сучасні технології зустрінуться з сучасною людиною, щоб створити новий сучасний міф під назвою «Орестея»«, – обіцяють автори проекту.
Серед виконавців: Анна Тамбова, Олена Свірська, Катерина Шенфельд, Ігор Матіїв, Катерина Вайвала, Артем Круглоу, Тетяна Теслюк, Поліна Снісаренко та інші.
Крім того, прем’єри готують також Національний театр імені Франка («Війна» та «Ідіот»), Національний театр оперети («Акомпаніатор»), Театр на Печерську («Бог різанини»), театри «Дах» і «Practicum» («Володар мух») та Національна опера України («Юлій Цезар»).
 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9