Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У столиці пройде Kyiv Art Week
Название (сокращённое отображение): 
З 4 по 7 травня в столиці у рамках офіційної програми "Євробачення" пройде Kyiv Art Week за участі 23 галерей із 5 країн світу. Серед художників, роботи яких будуть представлені, є визначні імена: Пабло Пікассо, Хельмут Ньютон, Рой Ліхтенштейн, Роберт Індіана тощо

У рамках офіційної програми "Євробачення" в Києві відбудеться Kyiv Art Week за участі 23 галерей із 5 країн світу. Кияни та гості столиці зможуть не тільки побачити роботи всесвітньовідомих авторів, від Пабло Пікассо до Альберто Джакометті, але і спробувати себе в ролі художника.

З 4 по 7 травня 2017 року в столиці вдруге пройде Kyiv Art Week. Тиждень мистецтва ― відомий міжнародний формат, який дозволяє глядачеві за короткий проміжок часу познайомитися з усіма типами мистецтва. Головною подією Art Week, що поєднає 5 музеїв та десятки виставкових проектів, стане арт-ярмарок, який збере в приміщенні БЦ "Торонто-Київ" 23 галереї з 5 країн світу. У рамках спеціального проекту Kyiv Art Week презентує "Музей приватних колекцій" ― вибрані твори мистецтва, які зберігаються в приватних колекціях і раніше не експонувалися. Серед художників, роботи яких будуть представлені, є визначні імена: Пабло Пікассо, Хельмут Ньютон, Рой Ліхтенштейн, Роберт Індіана, Девід Гокні тощо.

"Ми раді, що зможемо познайомити киян та гостей міста з роботами всесвітньовідомих авторів, ― говорить куратор Ігор Абрамович. ― Символічно, що пересічному глядачеві робота Liberte, from: Memoire de la Liberte визначного митця ХХ століття Роя Ліхтенштейна нагадує український прапор. Насправді ж вона була створена у 1991 році та пізніше презентована в ООН у проекті, приуроченому до святкування прийняття Загальної декларації прав людини".

Крім цього, в рамках Kyiv Art Week відбудуться 5 музейних виставок, численні майстер-класи та лекції. Освітню програму другого Kyiv Art Week розробила кураторка та арт-критик Лізавета Герман.

Основні локації Kyiv Art Week:

1. Бізнес-центр "Торонто-Київ", вул. Велика Васильківська, 100.

KYIV ART FAIR, Вартість відвідування 50 грн.

2. Національний художній музей України, вул. М. Грушевського, 6.

Відкриття виставки "Львів. СОЮЗники" 5 травня о 17:00.

Вартість відвідування ― за умовами музею.

3. Національний музей Тараса Шевченка, бул. Т. Шевченка, 12.

Презентація проекту Зінаїди Ліхачової "Міст" 5 травня о 18:00.

Вартість відвідування – за умовами музею.

4. Музей історії Києва, вул. Б. Хмельницького, 7.

Кураторська екскурсія проектом Євгена Карася "Київський пейзаж" 6 травня о 14:00.

Вартість відвідування – за умовами музею.

5. Музей Ханенків, вул. Терещенківська, 15.

Відкриття проекту "Царство флори" 6 травня о 16:00.

Вартість відвідування – за умовами музею.

6. Національний музей «Київська картинна галерея», вул. Терещенківська, 9.

Проект "Василь Верещагін. Небезпечна подорож довжиною у життя".

Вартість відвідування – за умовами музею. 

 

 

Дата і час

23 квітня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9